problem z uchem cockerspaniel

W tym miejscu przedstawiamy się, możemy napisać parę słów o sobie, swoim psie i o tym, jak razem żyjemy :)
edytka
Imię psa:Bonnie
problem z uchem cockerspaniel

Post autor: edytka » 08 lut 2021, 22:26

Witam
Jestem tu nowa na tym forum, ponieważ potrzebuję pomocy dla mojego psa i nie wiem co mam robić. Szukam trochę na ślepo.
Mam moją spanielkę od 8 lat a od roku mam problem z jej uchem. Leczymy to ucho od roku dokładnie, antybiotyk, krople itd miała dwa razy robiony wymaz raz wyszedł gronkowiec zł i pałeczka ropy błękitnej, kilka antybiotyków i krople, wszystkowraca po zakończeniu leczenia. Zmieniliśmy weterynarza znowu wymaz i już tylko bakteria i grzyby , od listopada jest ciągle leczona antybiotykami po 6 tygodni i kroplami. antybiotyk był do dzisiaj a 4 dni temu wróciła znowu cuchnąca wydzielina i w uchu pluska. od początku grudnia jest na karmie hypoalergicznej.
Do tej pory nie chorowała a teraz żal patrzeć posiwiała , tyle leczenia i na nic.Jeżeli trzeba wyślę wyniki badań i sposoby leczenia. Już sami nie wiemy co robić. Pies jest w domu nie ma kontaktu z innymi psami poza spacerami ale ona nie jest chętna. Może ktoś miał podobny przypadek i coś doradzi. Mieszkamy w Katowicach, teraz jeździmy do kliniki na Brynów , koszty leczenia sięgają już dobrze ponad 3000,- a efektów nie ma. Tydzień po leczeniu wszystko wraca a teraz nawet szybciej.Już raz zmieniłam weterynarza, ile razy można? trzeba komuś wierzyć prawda?
Czekam na odpowiedzi może ktoś coś doradzi
pozdrawiam
Edyta i Bonnie

ODPOWIEDZ