Pies nie klikerowy

Tutaj dyskutujemy na temat różnych pozytywnych sposobów uczenia psów zachowań oraz "naprawiania" ich problemów
Ala od Jazza
Ekspert
Imię psa: Jazz i Cliff

Re: Pies nie klikerowy

Post autor: Ala od Jazza » 23 maja 2017, 8:11

No widzisz :D to tak często jest - niby nie kuma, nie kuma, nie kuma, a nagle pyk! I juz wszystko jasne :D

Dawaj jakiś filmik, jak krotkonożny waruje:)

Sybla
Ekspert
Imię psa: DonDon

Post autor: Sybla » 23 maja 2017, 14:12

Nie mam filmików, brakuje mi rąk do ogarniania jeszcze telefonu. Jak ślubny będzie miał wolne to jego poproszę, a na razie fotki z grilla:
https://goo.gl/photos/dApaehggSo19VBfVA
Mnie oczywiście na zdjęciach brak, bo stoję z drugiej strony obiektywu. Klasyka :D

Ala od Jazza
Ekspert

Post autor: Ala od Jazza » 29 maja 2017, 11:18

Fotki już obejrzałam przy okazji wątku powitalnego ;)

Ja kiedyś kręciłam filmiki, stawiając aparat na jakimś słupku/ławeczce :) Pamiętam ten ból, jak nikt nie mógł mi pomóc nagrywać ^^

Sybla
Ekspert

Post autor: Sybla » 02 cze 2017, 20:16

Próbowałam nakręcić filmik i o mało nie straciłam telefonu, jakis małoletni "element" stwierdził, że chyba niczyj bo sobie stoi na ławce dosłownie 2m ode mnie :/. Na razie odpuszczę, trudno. Może przy okazji wizyt u siostry coś się uda zrobić.

Z przyjemniejszych spraw - warowanie mamy zrobione, teraz powoli "wychodzę" z pokazywania ręką nisko przy podłożu na rzecz optycznej komendy dawanej stojąc. A od 3 dni próbuję małego nauczyć slalomu między nogami, ot tak dla rozrywki trawnikowej :D. Naprowadzałam smakołykiem, dziś już i palcem szło + smaczek co 2-3 przejście. Ciekawe, co nam wyjdzie :D

Ala od Jazza
Ekspert

Post autor: Ala od Jazza » 05 cze 2017, 11:07

Sybla pisze:Próbowałam nakręcić filmik i o mało nie straciłam telefonu, jakis małoletni "element" stwierdził, że chyba niczyj bo sobie stoi na ławce dosłownie 2m ode mnie :/.
OMG :shock: Nieno, jasne, smartfony se tak polegują na ławkach xD

Ok, przeżyjemy bez filmiku, jak mają Ci kraść telefon :D

Sybla
Ekspert

Post autor: Sybla » 07 cze 2017, 21:35

Slalom praktycznie mamy obcykany :D
Za to chodzenie na smyczy zależy od okoliczności zapachowych. Jak młody złapie trop, to mu się rozumek wyłącza :P. Co prawda nie jest to częste, ale bywa upierdliwe, bo nijak nie dam rady wpłynąć na chłopaka, mam na drugim końcu smyczy pocisk ziemia - ziemia tropiący węża... Już się nie mogę doczekać wakacyjnego szkolenia, Magda na pewno nas ukierunkuje, no i poproszę o wskazówki do sensownej pracy węchowej.

ODPOWIEDZ